Współczesność daje nam wiele możliwości lepszej i bardziej skutecznej pielęgnacji, niż kiedyś. Dawne rytuały pielęgnacyjne przy małym dziecku wiązały się z przewijaniem z zastosowaniem pieluch wielorazowych w postaci tetry, podczas gdy dziś pampers jest jednym z podstawowych produktów higienicznych, których używa się przy dziecku na co dzień.

Czym charakteryzują się pampersy?

Pieluszka jednorazowa, czyli Pampers dostępny m.in. w Bee.pl to produkt, który pozwala na szybkie i stosunkowo proste użytkowanie. Jako produkt umożliwiający utrzymywanie higieny dziecka na odpowiednio wysokim poziomie sprawdza się doskonale, ponieważ posiada szereg niewątpliwych zalet. Z roku na rok pampersy stają się coraz bardziej chłonne, a ich użytkowanie coraz wygodniejsze. Dziecko, nosząc wysokiej jakości pieluszki jednokrotnego użytku ,nie odczuwa dyskomfortu wilgoci. Ich skóra pozostaje sucha i czysta. 

Pieluszki są nieprzemakalne, szczelnie otulają pupę malucha, jednocześnie zapewniając mu maksymalny komfort przy chodzeniu, siedzeniu, czy też spaniu. Wilgoć zostaje zatrzymana wewnątrz struktury materiału, Pieluchy posiadają ściągacze, które zabezpieczają przed sytuacją, w której ich zawartość mogłaby wypłynąć na zewnątrz.

A może pampersy typu pants?

Użytkowanie pieluszek jest bardzo proste, a samo zdjęcie tej zużytej, czynności higieniczne i założenie czystej trwa zwykle kilkanaście sekund. Jeszcze szybciej użytkuje się pantsy. To swego rodzaju pieluchy jednorazowe w postaci majtek, które wkłada się dokładnie tak samo, jak te z materiału. Przy zdejmowaniu pantsów, należy rozerwać szew na boku, aby wszystko ładnie udało się ściągnąć. Tego rodzaju pieluszki to wygoda dla maluchów, które nie odczuwają dyskomfortu, a dodatkowo jest duży plus dla rodziców, którzy odczują poprawę sytuacji naprawdę bardzo szybko. Pantsy nie uciskają, są delikatne dla skóry i bardzo chłonne. Ich wymiana jest szybka i bezproblemowa.