Trochę o nas

Witamy w Pizzeria-Trattoria PRESTO


Restauracja stworzona z miłości do kultury spotkań w gronie rodziny i przyjaciół przy prawdziwych, wyjątkowych a jednocześnie prostych smakach kuchni włoskiej.

Restauracja Presto to włoska kwintesencja smaku, pełna miłości, pasji i namiętności. Tu zaprosimy Państwa w niepowtarzalną Podróż Smaków przez regiony Włoch abyście mogli poczuć ten magiczny klimat. Restauracja Presto to prawdziwa włoska perła na warszawskim Ursynowie.

Menu, które jest dostosowane do pór roku oraz ma na celu przywołać smaki z podróży do Włoch i zapoznać z nimi tych, którzy tam jeszcze nie byli. W naszej ofercie znajdziecie mięsa, ryby, sałatki, pasty i pizze a wszystko to z oryginalnych produktów i dodatkiem świeżych ziół.

Dzięki naszym bielonym ścianom, ceglanym murkom i żeliwnym ozdobom udało się stworzyć w tym nowoczesnym lokalu przytulną i domową atmosferę. W dzień restaurację rozświetla wpadające do wnętrza słońce, wieczorem do wejścia zachęca ciepło bijącego z środka blasku świec.

Mieścimy się w przyjemnej i łatwo dostępnej lokalizacji na parterze apartamentowców na ul. Dereniowej 2 przy rondzie z ul. F. Płaskowickiej – Ursynów.

Nasza misja

Tworzenie prawdziwego jedzenia od podstaw jest naszą misją, która nas napędza. Restauracją jest realizacją naszych marzeń.

OD 2009 ROKU, DO WASZYCH USŁUG

Po 16 latach pracy w branży restauracyjnej zdecydowaliśmy, że jest to odpowiedni moment, aby wykorzystać to doświadczenie miejscowej restauracji, gdzie ludzie mogą cieszyć się znakomitym jedzeniem, doskonałymi produktami, a także zjeść coś dobrego.

Gwarantujemy najlepszą obsługę

Chcesz być informowany na bieżąco o naszych promocjach

Podaj swój adres email a otrzymasz 20% rabatu na całe menu